Nowy Tomyśl, Wielkopolskie

<< Poprzednie ogłoszenie

Pracownik Produkcji

Nowy Tomyśl

Rolą Staff In Sp. z o.o. jest otwieranie przed Kandydatami nowych możliwości, pomoc w znalezieniu pracy odpowiadającej ich kwalifikacjom i doświadczeniu. Nasi kandydaci nie ponoszą żadnych opłat, nic nie ryzykują. Mogą za to wiele zyskać - profesjonalne doradztwo oraz wymarzoną pracę.

Jeśli uwielbiasz pracę z ludźmi, jeśli jesteś osobą poszukującą nowych wyzwań i nie lubisz monotonii- jesteś dla nas idealnym kandydatem. Sprawdź nas!!

Aktualnie dla naszego Klienta zlokalizowanego w Nowym Tomyślu poszukujemy pracowników na stanowisko:

PRACOWNIK PRODUKCJI
Miejsce pracy: Nowy Tomyśl
Nr ref PP/0117/NT

Opis stanowiska pracy:
- montaż ręczny części elektrotechnicznych zgodnie z przedstawionymi zleceniami

Od kandydatów oczekujemy:
- gotowości do pracy w systemie zmianowym
- spostrzegawczości i dbałości o szczegóły
- zdolności manualnych
- umiejętności pracy w zespole

Kandydatom oferujemy:
- pracę w systemie zmianowym
- ofertę pracy tymczasowej
- atrakcyjny system premiowania
- opiekę koordynatora przez cały okres zatrudnienia
- darmowy dojazd z wybranych tras

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie aplikacji na adres mailowy rekrutacja@staffin.pl z dopisaniem klauzuli:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Staff In sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (50-047) przy placu Legionów 2 , moich danych osobowych zawartych w przesłanej przeze mnie ofercie pracy dla celów obecnych i przyszłych rekrutacji. Jednocześnie oświadczam, że zostałam/em poinformowana/ny, że Staff In sp. z o.o. jest administratorem podanych przeze mnie danych osobowych oraz, że będą one przetwarzane w celu przeprowadzenia procesów rekrutacyjnych. Jestem świadomy/a, że podanie danych jest dobrowolne, przy czym niezbędne do udziału w rekrutacji i że, przysługuje mi prawo dostępu do treści moich danych oraz ich poprawiania."

Dziękujemy za wszystkie aplikacje. Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Agencja Pracy Tymczasowej Staff In Sp. z o.o. jest wpisana do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia nr 11088.

Ogłoszenie dodane: Poniedzialek, 12 Marzec, 2018  10:39

Identyfikator: 630502

Wyświetleń: 1066